Welkom bij Salonn's Newborn Head Spa

Ontdek de Newborn Head Spa bij SaLonn in Nijverdal, Overijssel.

Een bijzonder moment van rust en ontspanning voor Mama en haar newborn, waarbij  je kleintje heerlijk dicht bij blijft.

Vanuit onze salon verwelkomen we mama's en hun kleintjes uit Overijssel en de rest van Nederland.

Wat is een Newborn Head Spa?

Newborn Head Spa
Een bijzonder moment van rust voor mama & baby 🤍
De eerste weken met je baby zijn bijzonder, intens en onvergetelijk. Alles is nieuw en je aandacht gaat bijna vanzelf volledig naar je kleintje.
Maar ook jij mag even ontspannen.
Tijdens de Newborn Head Spa geniet je samen met je baby van een heerlijk moment van rust en geborgenheid. Terwijl jij wordt verwend met een ontspannende Head Spa, ligt jouw baby veilig en vertrouwd huid-op-huid bij jou op de borst.
Geen haast, geen drukte. Alleen jij en je baby.
Ontspannen terwijl je baby dichtbij blijft
Tijdens de behandeling ligt je baby huid op huid bij jou. Je kleintje voelt jouw warmte, ruikt jouw vertrouwde geur en hoort jouw hartslag, terwijl jij geniet van warme waterbelevingen, verzorgende producten en ontspannende massages.
Zo hoef je voor een heerlijk moment voor jezelf niet bij je baby vandaan.
De Newborn Head Spa draait om rust en ontspanning en volgt het ritme van jou en je baby. Wil je tussendoor voeden, knuffelen, je baby geruststellen of is er een schone luier nodig? Daar nemen we gewoon rustig de tijd voor.
Er is uiteraard een fijne plek om je baby te verschonen en alle ruimte om tussendoor te voeden.
Wat kun je verwachten?
Tijdens de Newborn Head Spa geniet je onder andere van:
• Ontspannende hoofdhuidmassage en, waar mogelijk , massage van nek en schouders
•Heerlijke warme waterbelevingen
• Reiniging van haar en hoofdhuid
• Een ontspannende Head Spa
• Verzorging van haar en hoofdhuid
• Een verzorgend haarmasker
• Handdoekdroog föhnen

En dat allemaal terwijl jouw baby heerlijk dicht bij jou kan blijven.
Duur: 75 minuten
Prijs: €95,00


Voor wie is de Newborn Head Spa?
De behandeling is speciaal bedoeld voor mama's met een baby van 0 t/m 8 weken.
Omdat iedere moeder en iedere baby anders is, nemen we tijdens de behandeling alle rust en volgen we het ritme van jou en je baby.


Al reserveren tijdens je zwangerschap?

 Ben je nog zwanger? Dan kun je de Newborn Head Spa alvast reserveren. 🤍
Juist tijdens je zwangerschap is het fijn om alvast iets bijzonders voor jezelf te plannen voor na de bevalling. Je hoeft daarbij natuurlijk nog geen definitieve datum vast te leggen.
Zodra je baby geboren is, stemmen we samen een passend moment af binnen de eerste weken.
Zo staat er na de bevalling alvast een heerlijk moment van rust voor jou én je baby klaar.


Een bijzonder kraamcadeau

Op zoek naar een origineel kraamcadeau dat niet alleen voor de baby, maar juist ook voor mama is?
De Newborn Head Spa is ook verkrijgbaar als cadeaubon.
Een prachtig cadeau van een partner, vriendin, zus, moeder, collega of andere dierbare voor een kersverse mama.
Geen zoveelste rompertje of knuffel, maar een bijzonder moment van rust, aandacht en ontspanning voor moeder en baby samen.
Goed om te weten 🤍
Tijdens de Newborn Head Spa volgen we helemaal het ritme van jou en je baby. Er is alle ruimte om tussendoor te voeden, verschonen, knuffelen of je baby even gerust te stellen.
De behandeling is bedoeld voor mama's en baby's die zich op dat moment goed voelen. Zijn er medische bijzonderheden of twijfel je of de behandeling voor jullie geschikt is? Overleg dan vooraf even met je verloskundige of arts.
Tijdens de behandeling blijft je baby lekker bij jou en staat jullie comfort altijd voorop

Een moment voor jezelf, zonder je kleintje los te hoeven laten. 🤍

Een bijzonder moment voor jou en je baby.

De Newborn Head Spa is eenvoudig online te boeken.

Kies in de online agenda een moment dat voor jou en je baby fijn voelt.

Staat er geen geschikt moment tussen? Neem dan gerust contact met mij op.

Waarom kiezen voor Salonn's Newborn Head Spa?

Bij Salonn begrijpen we de behoeften van kersverse moeders. Onze unieke Head Spa in Nijverdal biedt een moment van rust en verbinding, speciaal voor jou en je kleintje.